System poziomowania płytek Tiramisu

Ostatnie miesiące większość z nas spędziła w domach. Mieliśmy sporo czasu, by zastanowić się co i w jaki sposób należałoby poprawić. Myśląc o remoncie, zwykle przed najtrudniejszymi wyborami stajemy w obliczu łazienki. Glazura nawet najlepszej jakości, ułożona przez niesprawdzonego lub nierzetelnego wykonawcę, może sprawić w przyszłości wiele problemów, nie wspominając oczywiście o walorach estetycznych, które dla nas – inwestorów mają ogromne znaczenie. Na szczęście z pomocą przychodzą innowacyjne rozwiązania, o których jeszcze kilkanaście lat temu wykonawcy mogli marzyć.

Rewolucyjny system poziomowania płytek

Jedną z takich koncepcji jest system poziomowania płytek Tiramisu – rozwiązanie o tyle ciekawe, o ile skuteczne. Prosta budowa (system składa się z zaledwie dwóch elementów: wspornika z gwintem i pokrętła) przekłada się na konkurencyjną cenę i łatwość wykorzystania go w praktyce. Decydując się na ten system do poziomowania płytek w swoim domu możemy mieć pewność, że płytki będą tworzyć idealnie płaską powierzchnię. Łatwość usuwania wsporników oraz zastosowanie w nakrętkach włókna szklanego dają nam gwarancję, że na szkliwionych powierzchniach nie powstanie choćby rysa. Tiramisu doskonale sprawdza się przy każdym rozmiarze płytek, jednak swoje walory ujawnia w pełni przy większych formatach. Nie bez znaczenia jest fakt, że cała produkcja wykonana jest we Włoszech.

Narzędzia i elektronarzędzia w AKU Tools

Jakie narzędzia warto mieć w swoim domu?

Mówiąc o remoncie trudno nie dostrzec, jak ważną rolę odgrywa właściwy dobór narzędzi oraz elektronarzędzi. Na co dzień nie zwracamy na to uwagi. Jednak w przypadku remontu domu, czy mieszkania, wybór profesjonalnych narzędzi znacząco obniża koszty, skraca czas trwania remontu, oraz pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkownika. Mówiąc ‘profesjonalnych’ mamy na myśli sprawdzonych, solidnych i wszechstronnych. Do takich należą bez wątpienia elektronarzędzia Milwaukee, produkowane przez firmę istniejącą na rynku od 1924 roku. Gigantyczny bagaż doświadczeń przekłada się na jakość. Dziś profesjonaliści na całym świecie wybierają elektronarzędzia i akcesoria tej marki. Trudno im się dziwić. Wśród asortymentu tej firmy znaleźć możemy setki rozwiązań przydatnych nie tylko w czasie remontu, ale też na budowie, czy w wielu innych aktywnościach powiązanych z branżą remontowo-budowlaną. Urządzenia te pokrywają w pełni zapotrzebowanie sprzętowe wykonawców robót.

Zaufaj marce Milwaukee

Firma Milwaukee starannie dba o potrzeby klientów, duże środki przeznaczając na ciągły rozwój. W samym tylko 2020 i 2021 roku marka wzbogaciła się o kilkadziesiąt ciekawych pozycji, takich jak choćby przepychacz segmentowy do rur, albo subkompaktowa pilarka taśmowa. Widać tu wszechstronność produktów marki. Wszystkie one cechują się niezmienną od lat jakością, funkcjonalnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania. Nie stoi za tym żaden sekret. Precyzja w produkcji i wykorzystanie surowców najwyższej jakości to klucz do sukcesu. Tysiące profesjonalistów już spróbowało. Bierzmy z nich przykład i wybierajmy mądrze, by potem cieszyć się spektakularnym efektem końcowym.