Tempur Cloud

Mówiąc o wyposażeniu nowego mieszkania czy domu najczęściej mamy na myśli meble, sprzęty czy oświetlenie. Planując, jak będzie wyglądać nasza przestrzeń, skupiamy się na kolorach i teksturach, a znacznie rzadziej na odczuciach.

Niemniej, do osiągnięcia pełni komfortu w nowym domu potrzeba czegoś więcej, niż stylowych wnętrz. Zapewnienie sobie i bliskim doskonałej wygody w sypialni pozwoli wypocząć, zrelaksować się i jeszcze bardziej cieszyć się każdym dniem.

Podstawowym w tej kwestii sprzętem domowym jest materac. Dobrze dobrany pozwoli wypocząć po długim dniu pracy, zrelaksować się a rano i poczuć gotowym na następne wyzwania. Pośród najwyższej klasy tego typu produktów należy wymienić kolekcję materaców Tempur Cloud. Łączy je doskonała miękkość i zaawansowane procesy technologiczne, dzięki którym uzyskano doskonałe podparcie. Zobacz, jakie materace wchodzą w skład tej kolekcji: https://salonsnu.pl/17-kolekcja-cloud.

To, co sprawia, że produkty Tempur są doskonałym wyborem do Twojej sypialni to wyjątkowy materiał opracowany przez NASA który reaguje na czynniki zewnętrzne zapewniając pełen komfort, temu kto z niego korzysta.

Piany z których wykonywane są materace różnią się od siebie twardością, sprężystością, jak i szybkością dostosowania.

Kładąc się na materacu Tempur, można poczuć jak napięcie opuszcza Twoje ciało. Dzieje się tak ze względu na główną właściwość materiału Tempur. Reagując na ciężar oraz temperaturę ciała, materiał redukuje nacisk z jednego punktu, by odpowiednio podeprzeć całe ciało wypoczywającego.

Trudno przecenić pozytywny wpływ takiego wypoczynku dla osób które miewają problemy z bólami kręgosłupa czy mięśni.  Na dobrze dobranym materacu kręgosłup układa się prosto, dzięki czemu całe ciało może się rozluźnić, a śpiący po przebudzeniu poczuć się znacznie lepiej. Poradnik do zakupu materaca https://salonsnu.pl/blog/3_jak-wybrac-materac.

To, co wyróżnia materace z kolekcji Tempur Cloud to niezwykła miękkość jaką zapewniają. Wierzchnia warstwa piany pokrywająca materace jest nieziemsko miękka, dając wrażenie zanurzania się w chmurach, jednocześnie zapewniając doskonałe podparcie dla całego ciała. Oprócz redukcji nacisku, materace te stworzone zostały w ten sposób, by zminimalizować drgania wywołane obecnością drugiej osoby. Poziom odbicia na materacach Tempur wynosi zaledwie 3% – to niezwykle mało. Dzięki temu możesz cieszyć się nieprzerwanym snem, nawet jeżeli Twój partner wierci się w trakcie snu lub wstaje w nocy.

Jeżeli ten opis brzmi jak recepta na Twój zdrowy sen zajrzyj tutaj: https://salonsnu.pl/materace-tempur/563-materac-tempur-cloud-luxe-30.html. To najbardziej miękki ze wszystkich materaców Tempur. Szeroka na 7 cm warstwa materiału Tempur Extra-Soft zapewnia najwyższej jakości komfort snu, doskonałe podparcie i nieziemskie wrażenie miękkości. Jeżeli chcesz go wypróbować – zapraszamy do Salonu Snu.

artykuł sponsorowany.