mikrocement

Mikrocement ASDecorative stosunkowo często trafia na podłogę. Nie inaczej było w przypadku kolejnej realizacji. Tym razem odpowiedzialny za jej wykonanie był Pan Paweł, którego poleciliśmy naszemu klientowi. Usługa została wykonana w pełni profesjonalnie, a efekt – jak zauważysz na naszych zdjęciach – zdecydowanie robi wrażenie. Dowiedz się więcej!

Kompleksowe wsparcie dla naszych klientów

Nie raz udowodniliśmy, jak ważni są dla nas nasi klienci. Osoby, które nie miały wcześniej kontaktu z mikrocementem, staramy się edukować i wielopłaszczyznowo im pomagać. Dzięki temu mają one szansę poznać właściwości owego materiału wykończeniowego – także i w praktyce. Tak było w przypadku Pani Małgorzaty, która poprosiła nas o pomoc. Zaprosiliśmy ją do wnętrz, w których znajduje się mikrocement, dzięki czemu mogła ona przekonać się, jak naprawdę prezentują się nasze produkty. Oczywiście zrobiliśmy to w dogodnym dla Pani Małgorzaty terminie. Pomogliśmy jej również w wyborze odpowiedniej struktury materiału oraz koloru. Wiemy, jak ważne jest doświadczenie w pracy z mikrocementem, dlatego przedstawiliśmy jej listę wykonawców, którzy – naszym zdaniem – są pod tym względem prawdziwymi specjalistami. Pani Małgorzata zdecydowała się na współpracę z Panem Pawłem, który – jak się okazało – wywiązał się ze swojego zadania znakomicie! Jeśli chcesz zobaczyć efekty tej współpracy, przejrzyj zdjęcia w kolejnej części artykułu.

Mikrocement na podłodze w łazience Pani Małgorzaty

Pani Małgorzata zdecydowała się na wodoodporny mikrocement MEDIUM FAST w kolorze Grafit Blue. Fantastycznie komponuje się on z naturalnymi materiałami: strukturą oraz kolorem kamienia dekoracyjnego na ścianie, okładziną wanny oraz drewnem na blacie. Nasz materiał wykończeniowy nie wybija się tu na pierwszy plan, za to stanowi wspaniałe tło dla innych, bardziej wyrazistych elementów wyposażenia łazienkowego. Świetnie „dogaduje się” również i z bielą, która rozjaśnia całe wnętrze.

mikrocement

Dlaczego warto zdecydować się na mikrocement na podłodze w łazience?

Mikrocement znakomicie sprawdza się na podłodze w łazience. W wnętrzu tego typu warto wykorzystać przede wszystkim mikrocement wodoodporny, który nie będzie narażony na nieustanne działanie wilgoci i wody, a także na wszelkiego rodzaju środki chemiczne – jednak wszystkie te czynniki nie są mu straszne. Z powodzeniem można go wykorzystać nawet w przestrzeni pod prysznicem. Co więcej, przybiera on temperaturę otoczenia, dzięki czemu nie ma ryzyka, że powierzchnia pod stopami może być zimna, tak jak ma to miejsce w przypadku betonu. Warto zaznaczyć, że w ASDStudio możemy dostarczyć Ci mikrocement na podłogę w jednym z wielu kolorów znajdujących się w naszej palecie. Oto one.

mikrocement

Mikrocement na podłogę w łazience ASDecorative

Masz ochotę urozmaicić podłogę w łazience przy pomocy mikrocementu? Bardzo nas to cieszy – jesteśmy wielkimi zwolennikami tego materiału. Wiemy jednak, że jeżeli jeszcze z niego nie skorzystałeś, możesz się nieco w tym temacie pogubić. Jako ASDStudio z przyjemnością Ci pomożemy: odmierzymy odpowiednią jego ilość, podpowiemy, jaki kolor będzie najlepszy, zaproponujemy Ci także sprawdzonych wykonawców, którzy z mikrocementem radzą sobie po mistrzowsku. Przy okazji pokażemy Ci również, jak mikrocement prezentuje się w rzeczywistości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.