artykuły grzewcze

Przed remontem mieszkania czy urządzaniem domu zawsze warto zaplanować, w jakim stylu planujemy je zaaranżować. Ważne jest, aby zachować spójność i harmonię w każdym dobieranym przez nas elemencie do wystroju. Wyjątek może stanowić styl eklektyczny, który polega na połączeniu różnych stylów lub ich elementów ze sobą, a więc pozwala na pewne przemyślane szaleństwo i brak zasad. Architektura wnętrz oferuje nam szeroki wybór stylów wnętrzarskich, od rustykalnego, klasycznego i skandynawskiego przez nowoczesny i glamour. Coraz większą popularność zyskuje również styl loftowy. Jedno jest pewne – którąkolwiek opcję wybierzemy, powinna być ona dopasowana do naszego gustu i podkreślać unikalny, indywidualny charakter naszego domu.

Loftowy wystrój – loftowe grzejniki

Pomimo dużego wyboru różnorodnych stylów projektowania, minimalistyczne wnętrze jest ponadczasowe i zawsze się sprawdza. Przestronny loft wymaga jednak pomysłowej i przemyślanej aranżacji. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele pięknych, designerskich grzejników loftowych, które idealnie dopasują się do wystroju Twojego loftu.

Charakterystyką typową dla wnętrz loftowych są ich przeważnie betonowe lub ceglane ściany i industrialny wygląd. Tradycyjny, standardowy grzejnik zwykle za bardzo odstaje stylem w takim domu i tworzy zbyt duży kontrast z czystymi liniami i kształtami w przestrzeni. Na szczęście loftowe grzejniki dekoracyjne na stronie artykulygrzewcze.pl oferują nowatorskie, nowoczesne wzornictwo. W asortymencie przeważają proste, surowe formy oraz stonowana paleta kolorystyczna. Pośród modeli dekoracyjnych grzejników loftowych znajdziemy zarówno wersje grzejników pionowych, m.in. Vasco Carre, jak również poziome kaloryfery do loftu np. Irsap Sax 2 Horizontal. Oprócz tego dostępne są także wersje w awangardowych, fantazyjnych kształtach, jak choćby Brem Lamath 3.

Ciepło, które ozdobi Twoją łazienkę – designerskie grzejniki łazienkowe

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe to stylowe rozwiązanie dla codziennego zmagania się z mokrymi ręcznikami. Nie ma nic lepszego niż wyjście spod prysznica na ciepłe powietrze łazienki i sięgnięcie po rozgrzany ręcznik do nie tylko funkcjonalnego, ale też pięknego ręcznika. Grzejniki łazienkowe ze strony artykulygrzewcze.pl wyróżnia unikalny design, dzięki czemu stanowią praktyczną, bo grzejącą ozdobę. Finezyjne, niespotykane formy tych łazienkowych kaloryferów artystycznych sprawiają, że przypominają one swego rodzaju rzeźbę na ścianie, która idealnie pasuje do wystroju.

W zależności od potrzeb czy wielkości łazienki można wybrać również podgrzewane, designerskie półki na ręczniki, przykładowo model Radox Shelf czy też wysokie, drabinkowe grzejniki łazienkowe dla osób ceniących w szczególności użytkowe właściwości urządzeń grzewczych, np. model Irsap ARES 50.

Potrzebujesz grzejnika od zaraz? Sprawdź ofertę grzejników dostępnych od ręki!

Czas oczekiwania na zakupiony grzejnik na stronie artykulygrzewcze.pl może wynosić, w zależności od modelu, od 7 do 56 dni. Dla niecierpliwych lub potrzebujących grzejnika od zaraz mamy jednak doskonałe rozwiązanie! AG GrzejnikiDesign oferuje unikalną opcję dekoracyjnych grzejników dostępnych „od ręki”. Wybierz produkt ze stanów magazynowych i ciesz się zakupem bez czekania w promocyjnych cenach!