magazyn

Self Storage – niezwykle praktyczne magazyny samoobsługowe

Schowki magazynowe storage self to wygodne małe magazyny samoobsługowe, wynajmowane do przechowywania rzeczy. Przeznaczone są wszystkich osób, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania rzeczy. Jest to bardzo wygodne miejsce do przetrzymywania  wszystkich rzeczy które nie mieszczą się w Twojej firmie, domu czy garażu. Dostępne są przez cała dobę, można z nich korzystać tak często, jak tylko tego potrzebujesz. Określane są także jako komórki magazynowe

Czy Samoobsługowe magazyny self storage typu są bezpieczne?

Pomieszczenia magazynowe Self Storage są bardzo bezpieczne – objęte monitoringiem i w rzeczywistości bardziej godne zaufania niż piwnica w twoim domu czy garaż. Teren, na którym się znajdują jest w ogrodzony i strzeżony przez prywatna firmę ochroniarską, wszystko jest nagrywane i monitorowane przez 24 godziny na dobę. Również przez 24h masz do nich dostęp i niezależnie czy jest to święto, środek nocy czy godziny poranne, masz bez żadnych ograniczeń dostęp do swoich rzeczy i magazynu. Łatwość dostępu i niska cena sprawiają, że tego typu wynajem magazynu staje się coraz bardziej popularny w Polsce

Termin wynajmu magazynów samoobsługowych

Magazyny Self storage to magazyny samoobsługowe, który każdy może wynająć do przechowywania rzeczy na dowolny termin i w dowolnej wielkości. Najczęściej jest to pomieszczenie w formie pojedynczego magazynu lub kilku boksów magazynowych. dostępne w rozmiarach od 3 do 28m2. Takie pomieszczenie magazynowe dostępne są w różnych wielkościach, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta. Ponieważ schowki magazynowe są jak już wcześniej było napisane do samodzielnej obsługi korzystanie z nich jest niezwykle proste i wygodne. Największą zaletą selfstorage jest łatwość dostępu, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i przestrzeni. Każdy może z nich korzystać, zarówno przedsiębiorcy, właściciele firm oraz osoby prywatne. Bez cienia zwątpienia można powiedzieć, że kto raz skorzysta z takiego wynajmu magazynu nie będzie w stanie bez nich żyć. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie do przechowywania niemalże wszystkiego.

Nie warto męczyć się w domu czy firmie z przedmiotami, które potrzebujesz ale, których nie wykorzystujesz na co dzień. W naszej przechowalni rzeczy bez ponoszenia dużych kosztów przechowasz wszystko. Bezpiecznie i komfortowo. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się zarówno dla klientów indywidualny jaki firm.


Dla kogo boksy magazynowe?


Selfstorage to rozwiązanie nie tylko dla firm. Z tego tupu pomieszczeń magazynowych korzysta coraz więcej klientów indywidualnych, którzy wykorzystują przestrzeń w boksach do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Od skuterów (także wodnych), motorów, rowerów po opony na zmianę, narzędzia czy nawet meble ogrodowe.

Self Storage - Schowki samoobsługowe w Magazynownia 24.pl