meblościanka w kolorze białym

W Twoim pięknym salonie liczy się funkcjonalność? To możliwe, aby połączyć stylowy wygląd pomieszczenia z praktycznością na co dzień. Wystarczy dobrać meble, które będą wzmacniały nowoczesny efekt aranżacyjny oraz dodatki, dzięki którym pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru. Meblościanki białe to najmodniejszy element wyposażenia salonu, urządzonego w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim. Zwróć uwagę na ich cechy charakterystyczne, które sprawiają, że meblościanka zyskuje stylowy, modny wygląd.

Nowoczesne, białe meblościanki do salonu – co zawiera zestaw?

W zależności od dostępnego miejsca, w Twoim salonie może znaleźć się zestaw mebli, zawierający szafkę RTV i wiszącą witrynę oraz zestaw, w skład którego poza szafką RTV wchodzi stojąca witryna, wiszący słupek, półka oraz szafa. Jeśli dysponujesz dużym pokojem dziennym, warto skłonić się ku powiększonemu zestawowi, dzięki któremu aranżacja zyska wyjątkowy efekt, a użytkownicy pojemną przestrzeń do przechowywania. Jeśli posiadasz nieduży salon, wybierz mniejszy zestaw, składający się na białą meblościankę. Zmieścisz w nim niezbędne sprzęty, akcesoria i dodatkowe przedmioty. Biały odcień mebli optycznie powiększy pomieszczenie.

Jakość, którą widać przez wiele lat

Nowoczesne, białe meblościanki (https://www.edinos.pl/mebloscianki-biale) dostępne między innymi w ofercie sklepu Edinos.pl posiadają fronty i korpusy, wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Dzięki temu są meblami nie tylko gustownymi, ale i trwałymi. Dostępne są również meblościanki białe z korpusami w odcieniach drewna, od jasnego, po ciemne wenge. Takie zestawienia sprawiają, że pomieszczenie zyskuje niebanalne rozwiązanie i łatwiej zestawić w nim meble w dwóch odcieniach.

białe meblościanki

Jak ważne są szczegóły, czyli elementy, dzięki którym białe meblościanki wyglądają nowocześnie

Nowoczesne meblościanki niczym nie przypominają tych sprzed blisko pół wieku. Dziś mebli nie łączymy ściśle, a zostawiamy między nimi przestrzeń. Meble wiszące nie są umieszczone w równej linii, dzięki czemu nie przytłaczają i nie sprawiają wrażenia licznych i ciężkich. Właściwie dlatego, że liczne i ciężkie nie są. Nie jest ich zbyt wiele i ten minimalizm widać w nowoczesnym stylu, w którym brak ozdobników. Białe meblościanki o gładkich frontach, wyposażone w nowoczesne uchwyty prezentują się wyjątkowo stylowo. Jeśli zamontujesz części meblościanki białej na różnej wysokości, stworzysz wrażenie trójwymiarowej przestrzeni. Zestawiaj białe meblościanki z nowoczesnymi tapetami, w których jednak nie brakuje bieli.

Białe meblościanki w aranżacji

Unikaj wyraźnych kontrastów, które optycznie pomniejszają pomieszczenia. Wybierz nowoczesne dodatki, które ozdobią otwarte przestrzenie białej meblościanki. Dzięki nim meble będą wyglądały jeszcze bardziej nowocześnie i gustownie. Twoja biała meblościanka będzie prezentowała się doskonale w towarzystwie dużych roślin zielonych. Może to być drzewko cytrusowe, juka lub trawa pampasowa. Nie psuj efektu nowoczesnego wnętrza masywnymi zasłonami. Zamiast nich zawieś transparentne firanki lub rolety, które dodatkowo wpłyną na nowoczesny charakter wystroju. Białe meblościanki są niezwykle praktyczne, nowoczesne, a zarazem ponadczasowe. Możesz mieć pewność, że będą dobrze wyglądały nawet po kilku latach użytkowania.