taras

We współczesnych czasach warto mieć świadomość, że niezależnie od wszystkiego sprawdzona i przodująca technologia stojąca za deskami tarasowymi okazuje się przemyślanym materiałem budowlanym, z którego powinniśmy korzystać na co dzień, uwzględniając jakość takich rozwiązań. Przede wszystkim warto zauważyć, że sama deska to świetny sposób na zastąpienie tradycyjnego materiału drewnianego, który wydaje się przestarzałą i mniej trwałą opcją budowlaną. W przeciwieństwie do standardowych desek kompozytu nie trzeba impregnować i malować, a także jest znacznie łatwiejszy w eksploatacji. W obecnych czasach coraz mocniej stawiamy na sprawdzone opcje budowlane, dlatego też zastosowanie deski kompozytowej, wydaje się rozwiązaniem uniwersalnym i znacznie trwalszym.

Producent kompozytu zapewnia o jakości.

Nic więc dziwnego, że w dużym stopniu zyskuje na tym ogólna funkcjonalność, przez co tego typu opcja nie wymaga konserwacji czy też impregnacji podłoża. W tym wypadku producent deski kompozytowej ProDeck gwarantuje, właściwą jakość wykonania, czego dowodem jest fakt, że materiał zdobył złoty laur jako Budowlana Marka Roku. Jest to najważniejsza nagroda przyznawana w branży budowlanej już od 18 lat. Najważniejsze jest to, że zwycięzców wybierają sami wykonawcy na podstawie własnych doświadczeń oraz badania rynku. Świadczy to o tym, że deski kompozytowe są materiałem sprawdzonym i bezpiecznym. Wszystkie produkty biorące udział w plebiscycie są poddane specjalistycznym testom. Dzięki temu wybierając deski kompozytowe ProDeck masz pewność, że wybierasz najlepsze możliwe rozwiązania do budowy swojego domu. W tym wypadku musimy podkreślić fakt, że zastosowane w desce biocydy chronią kompleksowo deskę przed pleśnią i mchem. Użycie większej ilości włókien drzewnych, jak i materiału PVC gwarantuje nam, że w porównaniu do tradycyjnych desek, możemy liczyć na trwałość przez lata. O wiele mniejsza ścieralności deski wynika tutaj z większej wytrzymałości samego materiału.

Deska kompozytowa uniwersalnym materiałem.

Dodatkowo deska na taras to idealne wyjście w takiej sytuacji. Warto podkreślić fakt, że tego typu deski dwustronne prezentują się o wiele lepiej już na samej powierzchni, dlatego w tym wypadku wybór wydaje się sprawą oczywistą. Użyteczna powłoka antypoślizgowa to gwarancja jakości, jaką jesteśmy w stanie uzyskać decydując się na taki wybór. Można powiedzieć, że dostęp do szeregu takich skutecznych rozwiązań i solidna gwarancja na 25 lat to z pewnością cechy wyróżniające ten materiał. Jego estetyka jest zachowana w pełni, a kolor zbliżony do naturalnego. W ten sposób warto zauważyć, że mieszanina drewna wraz z materiałem PVC to dobre połączenie, które sprawdza się w tym produkcie. Deski kompozytowe ProDeck wyglądają jak deski drewniane, jednak są znacznie solidniejsze i trwalsze. Jednocześnie uzyskały też certyfikat PEFC (drewno pochodzące z lasów państwowych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.